Київ 04050, вул. Платона Майбороди 32, 5 корпус, 4 поверх, 402 кабінет

(097) 090 43 94


(044) 483 96 95

Київ 04050, вул. Платона Майбороди 32, 5 корпус, 4 поверх, 402 кабінет

(097) 090 43 94


(044) 483 96 95

E-mail: moc.liamg%40viyk.ofni.amoneda

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

У ВАС ВИЯВИЛИ ПУХЛИНУ?

Зверніться до нас, ми зможемо Вам допомогти!

ПИТАННЯ/ВІДПОВІДЬ

Ви можете залишити у повідомленні своє питання, скориставшись формою нижче та наші лікарі нададуть оперативну відповідь

ДЯКУЄМО ЗА ЗАПИТАННЯ

НЕВДОВЗІ ВИ ОТРИМАЄТЕ НА НЬОГО ВІДПОВІДЬ

Can't send form.

Please try again later.

ВІДГУКИ

Ми завжди прагнемо вдосконалювати рівень обслуговування в нашій клініці, прислуховуючись до всіх Ваших відгуків та вражень

ДЯКУЄМО ЗА ВІДГУК


Can't send form.

Please try again later.

Наталья Прокопенко   24.05.2022
Доброго дня! Робила МРТ головного мозку 04.01.2022 у Вінниці, показало мікроаденому гіпофіза 4 мм, здала всі гормони - вони в нормі, нейрохірург у Вінниці та ендокринолог та офтальмолог сказали що приймати нічого не потрібно, мікроаденома неактивна, наблюдатися. Коли потрібно зробити МРТ головного мозку ще раз? з контрастом чи без? чи робити тільки самого гіпофіза МРТ? Завчасно дякую вам !
Доброго дня, Наталю, необхідно надіслати диск Мрт на moc.liamg%40833samoneda DICOM архів

Сергій 08.10.2022
Велика подяка Гук Олександру Миколайовичу та усій команді лікарів, за професійність, увагу та чуйне ставлення під час двох операційних втручань у найскладніший час нашої країни. Після операцій було врятовано моє життя в прямому значенні цього слова. Було проведено складну багатогодинну операцію. Я вдячний професійній роботі всьому медичному персоналу. Завдяки вам, я знову можу повноцінно жити.

Надія   09.08.2021
Доброго дня. В мене мікроаденома гіпофіза, пролактинома., приймаю достинекс, приїзжаю до Вас на консультації,. Лікуючий лікар - Гук О.М., Але через стресову ситуацію невролог призначив приймати стимулотон антидепресант зранку, 50 мг., 3-4 міс., і в мене виникають хвилювання - чи може бути цей препарат стимулятором до зросту аденоми? Чи пошукати альтернативу в лікуванні, замінити на інший ряд препаратів., Хотіла б почути Вашу думку. Буду вдячна.
Добрий день!Всі антидепресанти в певній мірі можуть впливати на ендокринну регуляцію. Тому, перш ніж відповісти на питання, потрібно поспілкуватися та оцінити Ваші гормональні показники. Можливо, причина емоційної нестабільності саме в них.


Лариса14.07.202124 травня 2021 року проведена операція по видаленню аденоми гіпофіза. Висловлюю свою подяку Гук Миколі Олександровичу та його команді. Чудові лікарі та уважні люди! Хочу відмітити роботу нейрохірурга Бандривського Михайла Борисовича, не дивлячись на молодий вік, дуже впевнений та кваліфікований лікар, що турбується про своїх пацієнтів. В період реабілітації відповідають на питання, що виникають в період післяопераційного відновлення. Завжди можна зв'язатися в телефонному режимі. Вже проведена перша консультація після операції, все добре! І все це завдяки досвіду та работі команди Миколи Олександровича! Велике Вам ДЯКУЮ! Успіхів Вам у роботі! Вдячна усьому медичному персоналу відділення за чудову роботута увагу!

Руслан19.07.2021
Доброго вечора. В нас такий діагноз мікро аденома гіповізу. Закрита гідроцефелія. Часткова гопоплазія базальних віділів червя мазочку. Варіант Денді Уокера. Дрібний осередок мікроангеопатичних змін субкорктаильних віділах лівої лобної частини головного мозку. Чі можливо повністю вилікуватись
Доброго дня. Надсилайте, будь ласка, диск з МРТ на moc.liamg%40833samoneda, або завантажуйте через сайт. Це можуть бути варіанти Вашої особистої анатомії, які не треба лікувати.

Михайло29.05.2020
Висловлюю велику подяку Гук Олександру Миколайовичу, Гук Миколі Олександровичу, Чукову Андрію Андрійовичу та усій команді досвідчених спеціалістів з великої літри, які провели найскладнішу операцію по видаленню менінгіоми великих розмірів у моєї матері. Ви не тільки позбавили її від головного болю та оніміння в нозі. Ви врятували їй життя! Дякую Вам, моя мама продовжує жити, ходить та радіє кожному дню без головного болю! Хочу подякувати всьому медичному персоналу за турботу та увагу! Дай Вам Бог всім здоров'я та добробуту!

Тетяна 12.07.2021
У дитини 11 років підвищений ТТГ,вирівняли його задопомогою еутіроксу. Зробили тест з клофеліном на СТГ, потім була назначена терапія гармоном росту. На МРТ діагноз: ознаки утворення селярної ділянки (кіста кармана Ратке?) Мрт головного мозку і гіпофіза прицільно з контрастом: утворення селярної на, більш верогідно кіста кармана Ратке. Чи є наявність кісти протипоказанням до терапії гармоном росту?

Надсилайте, будь-ласка, архів диску МРТ на moc.liamg%40833samoneda, або завантажте диск МРТ на сайті (розділ "завантажити МРТ").
Тактика подальшого лікування вирішується тільки після перегляду МРТ

Ірина Дарміць18.12.2018
Безмежно вдячна Гуку Моколі Олександровичу та його команді за проведену операцію. 3 роки безуспішної біганини по лікарях закінчились швидкою та якісною операцією. Неймовірно професійні люди!!! Окреме спасибі найкращому лікарю Даневич Лілі Олександрівні за чіткі рекомендації. І звичайно, ординатору Андрію Андрійовичу, який слікував за станом хворих навіть у вихідні дні! Попереду ще тижні реабілітації, але з такими хорошими та професійними людьми вони пройдуть непомітно. А для всіх, кого цікавить фінансова сторона питання - інформація від людини, котра лікувалась і здавала аналізи, де тільки можна по Україні - ціни самі адекватні і людяні, які тільки можна уявити у цій галузі! Єдине, що залишається додати - це побажання довгих років життя та праці усім лікарям та медперсоналу ІІІ клініки. Ви назавжди у щоденних молитвах багатьох людей, нашої сім'ї однозначно.

Виникли питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами найближчим часом 


Ми надамо Вам відповідь в найкоротший термін

Can't send form.

Please try again later.

Made with