Київ 04050, вул. Платона Майбороди 32, 5 корпус, 4 поверх, 402 кабінет

(097) 090 43 94


(044) 483 96 95

Київ 04050, вул. Платона Майбороди 32, 5 корпус, 4 поверх, 402 кабінет

(097) 090 43 94


(044) 483 96 95

E-mail: moc.liamg%40viyk.ofni.amoneda

ЩО ТАКЕ ТРАНСНАЗАЛЬНА ЕНДОСКОПІЧНА ХІРУРГІЯ

ТРАНСНАЗАЛЬНА ЕНДОСКОПІЧНА ХІРУРГІЯ - це хірургічний метод лікування пухлин та інших хвороб через ніс і синуси з мінімальним втручанням. Під час операції використовується ендоскопічне обладнання зі спеціальними інструментами, які вводяться через ніс пацієнта. Тож зазвичай таке втручання обходиться без великих хірургічних розрізів на голові чи обличчі. Цей метод також має назву мініінвазивна хірургія.

Інформація. ЕНДОСКОП - тонкий гнучкий трубчастий прилад зі світловодами та камерою на кінці. Він вводиться, наприклад, через ніс пацієнта та рухається в напрямку потрібної області. Зображення з камери на кінці ендоскопа передається на великий екран, де хірурги можуть чітко бачити структури, з якими вони працюють.

Основні характеристики та переваги трансназальної ендоскопічної хірургії

● Мінімально інвазивний підхід. Основною перевагою цього методу є те, що він не потребує великих хірургічних розрізів або відкритих доступів, що мінімізує шкоду для пацієнта від операції.● Висока точність. Завдяки використанню ендоскопічної техніки, лікарі мають відмінну видимість всередині черепа і можуть видаляти або лікувати пухлини та інші патології точніше.● Менше ускладнень. Через мінімально інвазивний характер процедури, ризик інфекцій та інших ускладнень зазвичай зменшується порівняно з більш традиційними методами хірургії. А відновлення проходить швидше.

Трансназальна ендоскопічна хірургія може використовуватися для лікування різних хвороб

● Лікування пухлин гіпофіза та інших новоутворень в області черепа.● Хірургічне лікування синуситу позбавляє від запальних процесів у синусах і полегшує дихання.● Лікування черепно-мозкових дефектів.● Усунення аневризм та кровотеч.● Лікування розладів дихання вночі. Метод може використовуватися для видалення частини м'яких тканин у горлі та гортані для полегшення дихання.

Важливо зауважити, що трансназальна ендоскопічна хірургія - це комплексний підхід, і призначення такої операції залежить від конкретного стану пацієнта та порад лікаря. Перед втручанням фахівці враховують різні фактори, такі як розмір пухлини, місце її розташування та інші обставини, щоб обрати найкращий метод лікування. Але наразі трансназальна ендоскопічна хірургія стала популярною альтернативою більш інвазивним підходам до нейрохірургії й часто використовується для збереження найважливіших функцій та структур в області голови та обличчя.

Виникли питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами найближчим часом 


Ми надамо Вам відповідь в найкоротший термін

Can't send form.

Please try again later.

Made with