Київ 04050, вул. Платона Майбороди 32, 5 корпус, 4 поверх, 402 кабінет

(097) 090 43 94


(044) 483 96 95

Київ 04050, вул. Платона Майбороди 32, 5 корпус, 4 поверх, 402 кабінет

(097) 090 43 94


(044) 483 96 95

E-mail: moc.liamg%40viyk.ofni.amoneda

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО МРТ

МАГНІТНО-РЕЗОНАНСНА ТОМОГРАФІЯ (МРТ)

 Це невід'ємна частиною діагностики багатьох захворювань. За допомогою цього дослідження можна отримати детальне зображення м'яких тканин тіла, що дозволяє виявляти найдрібніші відхилення в роботі органів та систем.
Однак, багато людей відчувають дискомфорт та незручності під час проведення МРТ-дослідження. Це може бути пов'язано з багатьма факторами, такими як страх замкнутого простору (клаустрофобія), шум, тривалий час сканування та багато інших. Проте, не треба хвилюватися, важливо дотримуватися інструкцій медичного персоналу та перед початком дослідження ознайомитися з процедурою та підготуватися до неї.

РЕКОМЕНДАЦІЇ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ПРИГОТУВАТИСЯ ДО МРТ:

Дізнайтеся про процедуру

Перед тим, як пройти МРТ, важливо зрозуміти, що це за процедура і як вона буде проводитися. Зверніться до лікаря та попросіть розповісти про дослідження, його мету, терміни та протокол.

Приберіть металеві речі

Оскільки МРТ працює за допомогою магнітного поля, необхідно прибрати з себе всі металеві речі, включаючи прикраси, засувки, металеві застібки на одязі, золоті та металеві зубні коронки та пірсинги. Відкладіть їх перед процедурою.

Одягайтеся зручно та легко

Під час МРТ ви будете лежати на жорсткій поверхні, тому важливо вдягнути зручний одяг. Найкраще підійде тягнучий та легкий одяг без металевих деталей. Також зручною буде штани без кишень та куртка без гудзиків.

Відвідайте туалет перед процедурою

Тривалість МРТ-сканування може сягати від 15 хвилин до години, тому важливо відвідати туалет перед процедурою. Не хвилюйтеся, якщо вам буде потрібно в туалет під час процедури, ви можете попросити про це медичного працівника.

Знайдіть релаксаційні техніки

Якщо ви маєте страх перед МРТ, спробуйте знайти релаксаційні техніки, які допоможуть заспокоїтися та знизити рівень тривоги.


Звісно, підготовка до МРТ може бути стресовою, але важливо пам'ятати, що це досить безпечна та неінвазивна процедура, яка допомагає лікарям отримати важливу інформацію про стан вашого здоров'я. Якщо ви дотримаєтеся рекомендацій з підготовки, скоротите свій час у МРТ та зменшите ризик стресу. Не забувайте, що здоров'я - це ваш найцінніший актив, а МРТ може бути вирішальним етапом у діагностиці та лікуванні різних захворювань.

Виникли питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами найближчим часом 


Ми надамо Вам відповідь в найкоротший термін

Can't send form.

Please try again later.

Made with