Київ 04050, вул. Платона Майбороди 32, 5 корпус, 4 поверх, 402 кабінет

(097) 090 43 94


(044) 483 96 95

Київ 04050, вул. Платона Майбороди 32, 5 корпус, 4 поверх, 402 кабінет

(097) 090 43 94


(044) 483 96 95

E-mail: moc.liamg%40viyk.ofni.amoneda

ХВОРОБА ІЦЕНКА-КУШИНГА У ДІТЕЙ

ХВОРОБА КУШИНГА - це стан, при якому надмірна продукція адренокортикотропного гормону гіпофіза (АКТГ) провокує надлишок кортикостероїдних гормонів (кортизолу), які продукуються наднирниками. Цей стан може виникати у дітей, хоча, порівняно з дорослими, діагностується рідше.
Найпоширенішою причиною виникнення хвороби Кушинга є аденома гіпофіза.Інформація. Аденома гіпофіза - це пухлина, яка росте на передній частині гіпофіза. Пухлина може виробляти великі кількості адренокортикотропного гормону (АКТГ), який і стимулює наднирники до виробництва кортизолу.

Симптоми Кушинга синдрому у дітей

● Збільшення ваги. Діти можуть набирати зайву вагу, особливо в обличчі, шиї та животі.● Помітні зміни в зовнішності. Збільшення щок, почервоніння шкіри, акне, а також велику кількість синців та подряпин.● Порушення менструального циклу.● Зміни в настрої: тривожність, депресія або роздратованість.● Затримка росту, зміни в розвитку● Інші симптоми: високий кров'яний тиск, втома, м'язова слабкість, проблеми зі сном та інші.

Діагностика хвороби Іценка-Кушинга у дітей вимагає спеціалізованих клінічних та лабораторних обстежень, включаючи вимірювання рівня кортизолу у крові й сечі, а також дослідження наднирників.

Лікування

Лікування хвороби Іценка-Кушинга у дітей зазвичай включає хірургічне видалення пухлини (якщо вона є), медикаментозну терапію для контролю рівня кортизолу та регулярні медичні обстеження.
Важливо, щоб діти з хворобою Кушинга отримували лікування та підтримку фахівців. Пацієнти повинні бути обстежені такими лікарями, як педіатри-ендокринологи та нейрохірурги, і терапію треба проводити під їхнім наглядом.

Виникли питання?

Заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами найближчим часом 


Ми надамо Вам відповідь в найкоротший термін

Can't send form.

Please try again later.

Made with